Jaké Je Nejčastější Jméno Na Světě? » Podpora Reprodukce 2023 ✅        

Jaké je nejčastější jméno na světě?

  • Datum: October 24, 2022
  • Čas k přečtení: 3 min.

Jméno “Muhammad” je nejčastějším jménem na světě. Podle studií SÍLA Jmen se toto jméno objevuje více než jednou za 100 lidí. To znamená, že každý 100. člověk na světě se jmenuje Muhammad. Muhammad je nejčastějším jménem v mnoha zemích Blízkého východu, včetně Iráku, Kuvajtu, Saúdské Arábie a Pákistánu. Navíc se vyskytuje ve všech kontinentech, včetně Severní Ameriky, Evropy, Asie, Afriky a Austrálie.

Jaké je nejčastější jméno na světě? Toto je otázka, kterou si lidé často kladou. Vyhledávání dat z celého světa ukazuje, že nejčastější jméno na světě je Mohammed.

Kolik lidí se jmenuje Mohammed?

Existuje mnoho různých odhadů počtu lidí, kteří se jmenují Mohammed. Podle United Nations Children’s Fund (UNICEF) je v současné době na světě přibližně 150 milionů mužů a žen, kteří se jmenuje Mohammed.

Kde jsou obyvatelé s jménem Mohammed?

Největší skupinu obyvatel s jménem Mohammed lze nalézt v zemích Blízkého východu a Afriky. Například v Egyptě se podle odhadu jmenuje Mohammed přibližně 8,5 milionu lidí. Dále je to asi 6 milionů v Saúdské Arábii, 5 milionů v Alžírsku, 5 milionů v Maroku a další miliony v Turecku, Pákistánu a Indii.

Mohammed je jméno v mnoha jazycích

Jméno Mohammed má také mnoho variací v mnoha jazycích. Například v arabštině se toto jméno píše jako محمد, v turečtině jako Muhammed, v perském jazyce jako محمد a v hebrejštině jako מוחמד.

Proč je Mohammed nejčastějším jménem na světě?

Jedním z hlavních důvodů, proč je Mohammed nejčastějším jménem na světě, je skutečnost, že je to jméno islámského proroka. Mnoho muslimů po celém světě se jmenuje podle něj, aby vyjádřili úctu k němu.

Nenechte si ujít:
Jak dlouho před porodem se jde na mateřskou?

Závěr

Přestože existuje mnoho jmen, která se vyskytují v různých zemích, Mohammed je nejčastějším jménem na světě. Vyhledávání dat z celého světa ukazuje, že existuje přibližně 150 milionů mužů a žen po celém světě, kteří se jmenuje Mohammed.

h2: Odpověď na otázku “Jaké je nejčastější jméno na světě?”

Mýtus: Nejčastějším jménem na světě je Muhammad.

Realita: Podle mezinárodních statistik je nejčastějším jménem na světě v současné době Li. To bylo potvrzeno v knize The New Book of Popular Science. V roce 2020 bylo toto jméno nejčastěji zaznamenáno ve více než 25 zemích po celém světě.

Často Kladené Otázky

Jaké je nejčastější jméno na světě?

Odpověď: Nejčastějším jménem na světě je Mohamed.

Jak se jméno Mohamed přepisuje do češtiny?

Odpověď: Jméno Mohamed se v češtině přepisuje jako Mohamed.

Závěrem

, Turkish, Persian and Hebrew. Jméno Mohammed je velmi populární, protože je to jméno islámského proroka a mnoho muslimů se jmenuje podle něj, aby vyjádřili úctu k němu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Post

Jaký je nejznámější jméno?

Next Post

Kdy se nedělají svatby?

Proč porod bolí?
Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10
Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10