Kdy Se Narodil Mbappe? » Podpora Reprodukce 2023 ✅        

Kdy se narodil Mbappe?

  • Datum: November 4, 2022
  • Čas k přečtení: 2 min.

Kdy se narodil Mbappe? Je to otázka, kterou se ptá mnoho fanoušků fotbalového světového šampióna Kyliana Mbappého. Narodil se 20. června 1998 v Paříži ve Francii. Jeho talent na hřišti i mimo něj si získal srdce milionů fanoušků a po celém světě. Jeho úspěšná kariéra vytváří vzor pro všechny milovníky fotbalu a motivuje je, aby dosáhli svých cílů.

Když se mluví o největších fotbalových hvězdách současnosti, jméno Kylian Mbappe je vždy jedním z prvních, které se objeví. Tento 22letý fotbalista je obávaným protihráčem a milovaným fanouškem. Ale kdy přesně se narodil Mbappe?

Datum narození Kyliana Mbappe

Kylian Mbappe se narodil 20. září 1998 v Bondy ve Francii. Jeho rodiči jsou Fayza Lamari a Wilfried Mbappe, kteří jsou oba z Francie.

Kariéra Kyliana Mbappe

Mbappe se objevil v fotbale již od svých mladších let. Začal hrát v AS Bondy, kde se postupně vypracoval až do akademie AS Monacu. V roce 2017 podepsal profesionální smlouvu s tímto klubem a stal se součástí jejich prvního týmu.

V sezóně 2017/2018 odehrál Mbappe 30 ligových zápasů, ve kterých vstřelil 21 gólů a nahrál 11 asistencí. Tímto se stal nejmladším fotbalistou v historii, který si vybojoval Ligue 1 Player of the Year Award. V následující sezóně pokračoval ve své brilantní formě a znovu získal Ligue 1 Player of the Year Award.

V roce 2018 Mbappe přestoupil do francouzského týmu Paris Saint-Germain. V této sezóně odehrál Mbappe 35 ligových zápasů, ve kterých vstřelil 33 gólů a nahrál 18 asistencí. V této sezóně se také stal nejmladším fotbalistou v historii, který dosáhl 30 gólů v jedné sezóně Ligue 1.

Nenechte si ujít:
Co znamená moje příjmení?

h2: Mýty o datu narození Mbappe

Mýtus 1: Mbappe se narodil 20. prosince 1998.

Skutečnost: Mbappe se narodil 20. června 1998.

Mýtus 2: Mbappe se narodil ve Francii.

Skutečnost: Mbappe se narodil ve městě Bondy ve Francii.

Často Kladené Otázky

Kdy se narodil Mbappe?

Mbappe se narodil 20. prosince 1998 ve Francii.

Závěrem

Kylian Mbappe se narodil 20. září 1998 ve Francii. Už od svého mladšího věku hrál fotbal a v roce 2017 podepsal smlouvu s AS Monacem. Od té doby se stal jednou z nejvýznamnějších postav ve fotbalovém světě, vstřelil 33 gólů a získal dvě Ligue 1 Player of the Year Awards. V roce 2018 přestoupil do Paris Saint-Germain, kde pokračuje ve své brilantní formě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Post

Jak vidí a slyší novorozenec?

Next Post

Jaké potraviny se nesmí v těhotenství?

Jaké jsou příčiny prodlouženého porodu u žen?
Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10
Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10