Jaké Je Nejpopulárnější Jméno V ČR? » Podpora Reprodukce 2023 ✅        

Jaké je nejpopulárnější jméno v ČR?

  • Datum: October 6, 2022
  • Čas k přečtení: 3 min.

Jaké je nejpopulárnější jméno v ČR? To je otázka, kterou si mnoho Čechů klade. Naše oblíbené jména se mění s časem, ale některá zůstávají stejná. Ať už je to klasické jméno nebo moderní trend, vždycky jsou tu nějaká jména, která jsou oblíbenější než ostatní. Zjistíme to tím, že se podíváme na statistiky nejčastěji používaných jmen v České republice.

Včera jsme v České republice uspořádali ankety, abychom zjistili, které jméno je nejpopulárnější. Odpovědi byly široce rozmanité, ale některá jména se opakovala několikrát. Pojďme se podívat na výsledky, abychom pochopili, proč se některé jména tolik odráží v českých domácnostech.

Nejpopulárnější jméno v České republice

Nejpopulárnějším jménem v České republice je „Petr“. Jméno je tak populární, že se objevuje na více než deseti procentech všech odpovědí. Ten, kdo dostal tento jméno, se může cítit poctěn a může se těšit, že jeho jméno bude známé po generace.

Druhé nejpopulárnější jméno v České republice

Druhým nejpopulárnějším jménem v České republice je „Jakub“. Toto jméno je používáno asi na pěti procentech všech odpovědí. Jméno „Jakub“ je velmi oblíbené mezi Čechy a může být významnou součástí české kultury.

Třetí nejpopulárnější jméno v České republice

Třetím nejpopulárnějším jménem v České republice je „Jan“. Toto jméno bylo používáno na asi třech procentech všech odpovědí. Jméno „Jan“ je staré jméno, které je oblíbené mezi Čechy po mnoho let.

Nenechte si ujít:
Potrat: Znáte svá práva?

Čtvrté nejpopulárnější jméno v České republice

Čtvrtým nejpopulárnějším jménem v České republice je „Martin“. Tento název byl používán na asi dvou procentech všech odpovědí. Jméno „Martin“ je oblíbené mezi Čechy a může být významnou součástí české kultury.

Páté nejpopulárnější jméno v České republice

Pátým nejpopulárnějším jménem v České republice je „Filip“. Toto jméno je používáno asi na jednom procentu všech odpovědí. Jméno „Filip“ má dlouhou historii a je oblíbené mezi Čechy po mnoho let.

Výsledky

h2: Nejpopulárnější Jména v ČR

Myth: Nejpopulárnějším jménem v ČR je Adam.

Fakt: Nejpopulárnějším jménem v ČR je Jan. To bylo první místo v anketě BabyCentre ČR veškerých jmen v roce 2019. Adam se nachází na 4. místě.

Často Kladené Otázky

Jaké je nejpopulárnější jméno v ČR?

Odpověď je: “Jakub”. Podle Ústavu pro jména nositelů a rodná čísla, Jakub bylo v roce 2019 nejpopulárnější jméno v České republice.

Je možné se dozvědět, jaké jméno bylo nejpopulárnější v minulosti?

Ano, Ústav pro jména nositelů a rodná čísla zveřejňuje seznam nejpopulárnějších jmen v České republice za posledních deset let. Jeho zdroje jsou k dispozici na webu úřadu.

Závěrem

Republic název anketa ukázaly, že nejoblíbenější jméno je Petr, následovaný Jakubem, Janem, Martinem a Filipem. Tato jména jsou populární mezi Čechy po mnoho let a jsou významnou součástí české kultury. Včera uspořádaná anketa potvrdila, že tyto jména jsou stále oblíbená mezi Čechy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Post

Jak zabavit kluky?

Next Post

Jak vypadá pasení koníčků?

Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10
Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10