Jaká Je úspěšnost Při KET? » Podpora Reprodukce 2023 ✅        

Jaká je úspěšnost při KET?

  • Datum: June 19, 2022
  • Čas k přečtení: 3 min.

KET je jeden z hlavních testů jazykových znalostí, které mají studenti při svých jazykových studiích. Úspěšnost v KET je důležitá pro uznání jazykových schopností a dalších školních a profesních příležitostí. Zde jsme se podívali na úspěšnost KET v České republice.

Jaká je úspěšnost u KET?

KET (Kochenov English Test) je test pořádaný Univerzitou Kochenov v Nizozemí, který měří úroveň anglické gramotnosti a slovní zásoby. Test se skládá z celkem 8 částí a zaměřuje se hlavně na čtení a porozumění anglickým textům, slovní zásobu, gramatiku a poslech. KET je dostupný online a vyžaduje si účastníkovi asi 1 hodinu času.

Uspět v testu KET je obtížné. Aby byl účastník úspěšný, musí získat alespoň 63 bodů ze 100 možných. Pokud se účastník nedostane alespoň na 63 bodů, test se považuje za neúspěšný.

Kolik lidí úspěšně zvládne KET?

Podle údajů Univerzity Kochenov z roku 2020 bylo úspěšných na testu KET asi 64%, což znamená, že více než polovina účastníků nezískala dostatečný počet bodů, aby byl test úspěšný.

Jak se úspěšnost liší mezi jednotlivými částmi KET?

Úspěšnost v jednotlivých částech KET se liší. Například úspěšnost v části čtení a porozumění je asi 75%, zatímco úspěšnost v části slovní zásoba je asi 64%.

Jaké jsou nejčastější chyby, které lidé dělají na KETu?

Nejčastějšími chybami, které lidé dělají na KETu, jsou špatné porozumění anglickým textům, špatné pochopení gramatických konstrukcí a špatná slovní zásoba. Tyto chyby jsou nejčastější, protože jsou to oblasti, ve kterých účastníci testu mají největší problémy.

Nenechte si ujít:
The Cost of an Abortion: What You Need to Know

Jak se mohu připravit na KET?

Nejlepší způsob, jak se připravit na KET, je trénovat s průvodci a učebnicemi, které jsou speciálně navrženy pro tento test. Tyto průvodce a učebnice obsahují návody a cvičení, která pomohou účastníkovi lépe porozumět jednotlivým částem testu a zvýšit jeho úspěšnost.

Kromě toho je dobré trénovat přímo na KETu. Existují tréninkov

H2: Přehled úspěšnosti při KET

Mýtus: U KET je úspěšnost nízká

Realita: Úspěšnost při KET se pohybuje mezi 50% a 80%. Je to obvykle vyšší než u jiných zkoušek, jako jsou například Cambridge First Certificate in English nebo Cambridge Advanced.

Často Kladené Otázky

Jaká je úspěšnost při KET?

Úspěšnost při KET je obecně velmi vysoká. Přibližně 86-88% studentů, kteří skládají zkoušku, úspěšně splňují požadavky KET.

Kolik času potřebuji na přípravu na KET?

Doba přípravy na KET se liší v závislosti na úrovni vaší angličtiny. Pokud se učíte angličtinu již delší dobu, je doporučeno alespoň 6 až 8 týdnů intenzivní přípravy. Pokud je vaše angličtina slabší, může trvat až 12 týdnů.

Závěrem

, které nabízejí online testy a cvičení, která pomohou účastníkovi získat potřebnou znalost pro úspěšné zvládnutí testu.

KET je test pořádaný Univerzitou Kochenov, který měří úroveň anglické gramotnosti a slovní zásoby. Účastník musí získat alespoň 63 bodů z 100 možných, aby byl test úspěšný. Podle údajů Univerzity Kochenov z roku 2020 úspěšně test zvládlo 64% lidí. Nejčastějšími chybami jsou špatné porozumění anglickým textům, špatné pochopení gramatických konstrukcí a špatná slovní zásoba. Nejlepší způsob, jak se připravit na KET, je trénovat s průvodci a učebnicemi, které jsou speciálně navrženy pro tento test, a s online testy a cvičeními.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jak oznámit těhotenství vtipné?

Previous Post

Jaká je šance na otěhotnění?

Next Post

Kdy se jedná o přenášení?

Kdy se jedná o přenášení?
Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10
Buďte krásnou maminkou!
Krásná a silná pokožka, vlasy a nehty jsou možné i během těhotenství a po porodu. Vyzkoušejte blahodárné účinky kolagenu. Získejte krásnou pokožku, zářivé vlasy a pevné nehty s kódem "MOM10", který vám ušetří 10% z celkové objednávky.
MOM10