Koho Si Vzal George Weasley? » Podpora Reprodukce 2023 ✅        

Koho si vzal George Weasley?

  • Datum: December 1, 2022
  • Čas k přečtení: 3 min.

Koho si vzal George Weasley? je zajímavá otázka, která vyvolává velkou zvědavost. George Weasley byl jedním z hlavních postav Harryho Pottera a vždy zůstával v popředí pozornosti. Jeho láska k Angelině Johnsonové byla známá, ale nikdy se nepotvrdila. Až do konce knihy se nikdy nedozvíme, koho si George Weasley nakonec vzal.

Koho si vzal George Weasley? To je otázka, která trápí mnoho fanoušků série Harryho Pottera. Od doby, kdy se kniha v roce 2007 uzavřela, se fanoušci společně snaží zjistit, koho si George, nejstarší z bratrů Weasleyových, vzal. Vzhledem k tomu, že kniha se uzavřela před více než deseti lety, stále neexistuje jednoznačná odpověď.

Kdo je George Weasley?

George Weasley je nejstarším bratrem slavného Harryho Pottera. Je to čaroděj, stejně jako jeho mladší bratři, Fred a Ron. George se narodil v roce 1978 a byl součástí rodiny Weasleyových, kteří žili v malé vesnici nedaleko sídla Bradavic. George se v knihách proslavil svou odvážností a odhodláním. Byl neustále v nebezpečí a bojoval proti zlu v jakékoli podobě.

Koho si vzal George Weasley?

O tom, koho si George vzal, se šušká a spekuluje už deset let. Oficiální odpověď stále neexistuje, ale existuje několik možných odpovědí. Jeden z nich je Angelina Johnsonová, která se objevila v knihách o Harrym Potterovi a byla velmi dobrým přítelem Freda a Rona. Existuje také teorie, že si George vzal Fleur Delacour, kterou se Harry seznámil na turnaji Trikruhu. Někteří fanoušci se také domnívají, že se George oženil s Hermionou Grangerovou, ale ta teorie je považována za dost nepravděpodobnou.

Důkazy o tom, koho si George vzal

Jedním z důkazů o tom, koho si George vzal, je to, že se v knihách o Harrym Potterovi neobjevila žádná zmínka o jeho manželství. Také se v knihách neobjevila žádná zmínka o tom, že by se George oženil s kteroukoli z výše uvedených postav. Ačkoli je možné, že si George vzal někoho, koho kniha nezmínila, stále neexistuje žádný důkaz, který by to potvrdil.

Koho si vzal George Weasley? Zůstává to nejisté, ale fanoušci jsou stále nadšení z toho, že se budou moci dozvědět pravdu, až bude odpověď konečně odhalena.

Mýtus: George Weasley se oženil s Ginny Weasley

Odpověď: Ne, George Weasley se oženil s Angelinou Johnson.

H2 Nadpis: George Weasley se oženil s Angelinou Johnson

Často Kladené Otázky

Koho si vzal George Weasley?

Odpověď: George Weasley si vzal Angelinu Johnsonovou.

Závěrem

Republic.

George Weasley je nejstarší z bratrů Weasleyových a jeho manželství je stále neznámé. Od doby, kdy se kniha o Harrym Potterovi uzavřela v roce 2007, se fanoušci snaží zjistit, koho si George vzal. Existuje několik možností, mezi něž patří Angelina Johnsonová, Fleur Delacour a Hermiona Grangerová. Ačkoli existují důkazy o tom, že George nikoho nevzal, stále neexistuje žádný důkaz, který by odpověď potvrdil. Odpověď zůstává stále neznámá a fanoušci čekají na odhalení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

V jakém týdnu se nejčastěji rodí?

Previous Post

Kde bude mít dítě trvalé bydliště?

Next Post

Co dělat se svojí přítelkyni?